Ultra Express Taşımacılık

Ultra Express Taşımacılık

Uluslararası lojistik firmaları, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünlerin en hızlı şekilde ulaştırılmasını için çeşitli yöntemler kullanırlar. Büyük çapta firmaların tercih ettiği nakliye ve sevkiyat yöntemlerinin başında gelen ultra express taşımacılık, olağanüstü tarzda yöntemlerin kullanıldığı ve ürünün sevkiyatının planlanan zamandan daha önce yapılmasını sağlayan bir uygulamadır. Bu sıra dışı yöntemin kullanılabilmesi için yeterli teknolojik alt yapının sağlanması gereklidir. Uluslararası alanda uzman nakliye ve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, teknolojinin tüm olanaklarını lojistiğe entegre etmesi ile, express nakliyenin bir numaralı gözdesi haline gelmiştir. Uygun işleme ve iletişim becerilerini deneyimli kadrosuyla gerçekleştiren şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonu ile 25 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Ultra Express Taşımacılık Avantajları

Günümüz ekonomisinde verimliliğin artırılması için, zaman aralıklarından tasarruf etmek de çok önemlidir. Bu bağlamda uygulanacak olan işlemlerin planlanan zamandan önce yapılması ayrıca bir katma değer sağlar. Ultra express taşımacılığın anahtarı olan zamanın en ideal şekilde kullanılması, alıcı ve satıcıların alışverişleri için gerekli zaman tasarruflarını yaratır. Uluslararası taşımacılık prosedürlerinin en hızlı şekilde aşılmasını sağlayan yöntem ile ülkeler arası alışverişi yavaşlatan etmenler ortadan ivedilikle kalkmış olur. Firmamızın sizlere sunduğu en yüksek kaliteli ultra Express yöntemler ile kısıtlayıcı dokümantasyon uygulamalarına takılmadan, güvenle ürünlerinizi ulaştırabilir, hava yolu, kara yolu veya deniz yolu taşımacılık çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.

Ultra Express Taşımacılıkta Optimum Süre

Uluslararası taşımacılıkta en önemli konuların başında, ürünlerin hangi zaman aralıklarında sevkiyatının yapılacağı gelir. Ülkelere, bölgelere ve mesafeye göre değişiklikler gösterebilen sevkiyat operasyonlarında prosedüre bağlı birçok zorlukla karşılaşılabilir. Belçika, Hollanda, İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere ve Almanya Taşımacılık ile Avrupa’nın pek çok ülkesine uluslararası hizmet veren firmamız, optimum sürelerde nakliye olanağı sağlayan yapısıyla müşterilerinin gözdesi olmayı başarmıştır.

Fark Yaratan, Hızlı, Güvenli

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak yenilikçi taşımacılık yöntemleriyle firmamız sizlere güvenli olduğu kadar minimum sürelerde sevkiyat olanağı sağlar. Nakliyenin yapılacağı ülkelere ve bölgelere göre çeşitlilik sunan şirketimiz, müşterilerine verdiği değerle samimi ve kesintisiz bir iletişim deneyimi yaşatır.

Minivan Taşımacılık

Yükünüz Bizimle Daha Güvende

Uluslararası taşımacılık ihtiyaçları gereği ürünlerin ultra hızlı ulaştırılmasının yanında, malların güvenli bir şekilde taşınması da çok önemlidir. Teknolojinin geliştirdiği fırsatları kullanarak siz değerli müşterilerinin ürünlerini maksimum seviyede koruma olanağı sağlayan firmamız, 25 yılı aşkın deneyimiyle güvenli ve sürdürülebilir taşımacılığın adresi olmuştur.

Esnek Ağırlık Seçenekleri

Nakliye işlemleriniz gerçekleştirilmeden önce, ürünlerinizin ağırlık ve hacimleri uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir. Firmamız üstün işleme yetenekleri ile ürettiğiniz malların maksimum seviyelerde taşınması için, esnek ağırlık seçenekleri sunar.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyenin yapılacağı lokasyonlar ve transfer aşamaları farklılık gösterebilir. Ürünlerin çeşidi ve sevkiyatın yapılacağı bölgelere göre uzman ekiplerimizin yardımıyla size en uygun taşıma yöntemini belirleyebilirsiniz.
Uluslararası taşımacılık prosedürleri gereği, ürünleriniz sevkiyat süreleri de değişiklik gösterebilir. Firmamız, ultra express taşımacılık yönteminin sunduğu avantajları kullanarak ürünlerinizin güvenli ve hızlı şekilde gönderilmesini sağlamak için süreleri optimize eder. Gönderimden önce planlama yapılır ve ortalama zaman ekiplerimizce belirlenir.
Uluslararası sabit bir ağırlık ölçütü bulunmaz. Transferin sağlanacağı ülke prosedürleri gereği, ürünlerinizin ağırlık ve hacim hesaplamaları yapılarak maksimum ağırlıklarda nakliye yapılması sağlanır.
Günlük sevkiyatların yapılabilmesi, yine ürünlerin ulaştırılacağı ülke ve mesafeye göre mümkün olabilir. Buna dair planlamalar yine mallarınızın özelliği ve kat edilecek yol düşünülerek ekiplerimizce yapılır.