Minivan Express Taşımacılık

Minivan Express Taşımacılık

Günümüz lojistik şirketlerinde en çok tercih edilen taşıma yöntemlerden biri, minivan taşımacılıktır. Ağırlığın daha düşük olduğu malların ulaştırılmasında kullanılan bu taşımacılık yöntemi ile 1.3 tona kadar olan ürünleriniz yüzlerce kilometre uzaklara dahi ek kısa sürede ve güvenle taşınabilir. Diğer kara yolu ulaştırma hizmetlerine göre daha seri bir ulaştırma olanağı tanıyan minivan express, ekonomik olarak da verilen hizmetin karşılığını almanızı sağlar. Mallar gönderilecekleri yere göre 24 ila 84 saat arasında teslim edilir. 25 yıllık tecrübesiyle fark yaratan firmamız, çözüm odaklı prensipleri ile diğer taşıma uygulamalarına göre daha güvenli ve ekonomik bir deneyim sunar. Avrupa’nın çeşitli ülkelerine sevkiyatlar gerçekleştiren firmamız aynı zamanda Gürcistan taşımacılık hizmetlerindeki deneyimiyle de adından söz ettirir.

Minivan Express Taşımacılık

Minivan Taşımacılık Avantajları

Bekleme sürelerinin olabildiğince düşük olduğu uluslararası minivan taşımacılığı ile teslimatlarınız tam zamanında gerçekleşir ve süre anlamında herhangi bir problem yaşamazsınız. Hemen her Avrupa ülkesine taşıma hizmeti sunan bu yöntemle Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine kısa sürede ürünlerinizi ulaştırma olanağı bulursunuz. Özellikle aktarmasız olarak gerçekleştirilen teslimatlar sayesinde ürünlerinizde oluşacak riskleri en aza indirirsiniz. Aynı zamanda hava yolu taşımacılığına göre daha az doküman işlemleri olması sayesinde tüm gönderileriniz düşündüğünüzden daha kısa sürede alıcı tarafa ulaşmış olur.

Minivan Taşımacılıkta Optimum Süre

Uluslararası taşımacılıkta sevkiyat süreleri de önemli yer tutar. Özellikle hafta sonlarında oluşan kısıtlamalara bakılmaksızın, minimum zamanlarda ürünlerinizin ulaşmasını sağlayan minivan ekspres taşımacılığı ile optimum sürede güvenli bir sevkiyat olanağı bulabilirsiniz. Firmamızın size sunduğu eşsiz fırsatlar sayesinde daha güvenli ve hızlı taşıma imkanı bulabilirken adresinize göre güzergah seçenekleri ile en uygun teslimatı gerçekleştirebilirsiniz.

Fark Yaratan, Hızlı, Güvenli

Acil olan ürünlerinizin teslimatı için en hızlı araçlarını kullanan firmamız, güvenli ve fark yaratan ulaştırma olanakları ile uluslararası alanda bir dünya markası haline gelmiştir. Deniz yolu taşımacılık hizmetlerinin de gözdesi haline gelmiş Trace Lojistik olarak şirketimize ürünlerinizi güvenle teslim edebilir, beklentilerinizin karşılığını en kısa sürede alabilirsiniz.

Minivan Taşımacılık

Yükünüz Bizimle Daha Güvende

Uluslararası taşımacılıkta en önemli durumun sevkiyat süreleri olduğu düşünülse de ürünlerin güvenliğinin en üst seviyede olması, tercih edilen yönteme güvenilirliği artırır. Onlarca yıllık tecrübemizle ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma prensibimizle uluslararası taşımacılığın güvenilir adreslerinden biri olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Esnek Ağırlık Seçenekleri

Ürünlerinizi göndereceğiniz miktarlar ve ağırlıkları, sevkiyatın gerçekleştirileceği ülkeye ve mesafeye göre çeşitlilik gösterebilir. Minivan taşımacılık ile 1.3 tona kadar olan gönderi ağırlıklara esnek ağırlık seçenekleri ile yola çıkar.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinize uygun olan sevkiyat çeşitleri; gönderileceği ülkeye, mesafeye, giriş çıkış prosedürlerine göre değişkenlik gösterebilir. Bununla ilgili kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak için deneyimli uzman kadrosu ile her daim uygun çözümler sunan firmamızın donanımlı personellerine danışabilirsiniz.
Minivan taşımacılık ile sevkiyatların süresi, gönderilen ülkenin mesafesine ve şartlarına bakılarak değişkenlik gösterebilir. Hızlı ve güvenilir taşıma yöntemleri ile uzun yıllar hizmet veren firmamız, mallarınızın olabildiğince minimum sürede ulaştırılabilmesini için önemli bir gayret gösterir.
Sevkiyat yöntemlerinde ağırlıklar farklılık oluşturabilmektedir. Uluslararası taşımacılıkta kullanılan yöntemler arasında en fazla tercih edilen yöntem olan minivan taşımacılıkla belirlenmiş olan maksimum ağırlık seviyesi 1,3 tondur.
Sevkiyatların günlük olarak yapılabilmesi için belirlenen mesafelerin uygunluğu kontrol edildiği takdirde uygulama yapılabilir. Konumlar uygun durumda olduğu durumlarda planlamalar günlük yapılabilir ve zamandan tasarruf edilebilir.