ADR Taşımacılık

ADR Taşımacılık

ADR, tehlikeli maddelerin global taşımacılığına dair uluslararası bir anlaşmadır. Tehlikeli maddelerin özenle çevreye zarar vermeden ulaştırılması için düzenlenen bu anlaşma gereği, her türlü ismi geçen maddelerin taşınabilmesi için ilgili şirketlerin ADR belgesine sahip olması zorunludur. Tehlikeli ve patlayıcı maddelerin ulaştırılmasında yaşanacak problemlerin önüne geçmek için tasarlanan bu düzenleme sayesinde, ilgili maddeler güvenle bir yerden başka bir yere sorunsuz taşınabilir. Firmamız bu anlamda insan sağlığı ve çevre güvenliğini ön plana çıkararak tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile sizlere kaliteli bir hizmet verir. Teknolojinin tüm olanaklarını lojistik alana uygulayan firmamız, bu anlamda yenilikçi bir vizyona sahip olup ulaştırma problemlerine çözüm odaklı yaklaşır.

ADR Taşımacılık Avantajları

Çevreye zarar verebilecek tehlikeli maddelerin güvenle taşınmasına büyük katkı sağlayan ADR taşımacılığı, aynı zamanda mal kaybının da önüne geçer. Birçok önemli kuralla düzenlenen anlaşma sayesinde, tehlikeli maddelerin üretimini yapan firmalar, ürünlerinin kusursuz bir şekilde taşınacağının verdiği güvenle üretimlerine devam ederler. Kara yolu tehlikeli madde taşımacılığı birden fazla risk içerdiği için özellikle ismi geçen maddelerin kriterlere uygun ambalajlanmaları ADR taşımacılığının getirdiği başka bir avantajdır. İlgili maddelerin paketlenmesi, depolanması ve dağıtımları ile bilgilerin eğitimini tecrübeli personeline özenle veren firmamız, uluslararası alanda tercih edilen bir markadır.

ADR Taşımacılıkta Optimum Süre

Özellikle uluslararası taşımacılıkta, dağıtımın yapıldığı süreler, ürünlerin içeriğine ve yapısına göre değişkenlik gösterirken evrak düzenleme ve doküman hazırlama işlemleri vakit alabilmektedir. Sizlere mallarınızın, optimum sürelerde güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayacak firmamızın çeşitli taşıma ve lojistik olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Fark Yaratan, Hızlı, Güvenli

Hem kısa hem de uzun mesafelerde mallarınızın en kısa sürede özenle taşınmasını sağlayan Trace Lojistik, hızlı ve güvenli ulaştırma prensipleri, gerekli olan tüm taşıma ekipmanlarının uygunluğu ve donanımlı personeli ile dünya çapında fark yaratan kurumsal bir şirkettir. Firmamız, özellikle uluslararası alanda ultra express taşımacılık ile sürdürülebilir rekabet ortamına uyum sağlamanıza olanak verir.

Minivan Taşımacılık

Yükünüz Bizimle Daha Güvende

Ürünleriniz hızlı ve fark yaratan sürelerde taşınırken onları güvenli bir şekilde korumak firmamızın birincil görevidir. Aynı zamanda grupaj taşımacılık olanakları ile taşıma giderlerini böldüğü için iktisadi anlamda da sizlere birden fazla opsiyon tanıyarak doküman karışıklığının da önüne geçer.

Esnek Ağırlık Seçenekleri

Taşınacak malların hangi ağırlık aralıklarında ulaştırılabileceği de önemlidir. Malların taşınabilmesi için gerekli olan ürün çeşitliliğine sahip firmamızda, istediğiniz kg ve tonlarda ürünlerinizi güvenle taşıyabileceğimiz esnek ağırlık seçenekleri mevcuttur.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınacak olan ürünleriniz ile uyumlu yöntemler, firmamızın 25 yılı aşkın hizmet veren deneyimli personeli ile belirlenir ve sizlere sunulur. Ürünün çeşidi, ulaştırılacağı mesafe, alıcı tarafın şartları ve taraflar arası ilişkileri göz önünde bulundurularak yapılan çalışmalar sayesinde mallarınızın en uygun yöntemle taşınması sağlanır.
Ürünlerin yapısına göre sevkiyat süreleri farklılıklar içerebilir. ADR patlayıcı madde taşımacılığına göre düzenlenen kurallar çerçevesinde, ulaştırma süreleri için ortak bir zaman hesaplanarak mümkün olduğu en kısa sürede ürünleriniz güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırılır.
Gidilecek ülkenin prosedürlerine göre maksimum seviyede ürün sevkiyatı yapmak firmamızın hedefidir. Yine ADR yönetmeliğinin verdiği yetki alanında ağırlık hesaplamaları bizim tarafımızdan yapılır ve ürünleriniz kurallar dâhilinde maksimum seviyelerde ulaştırılır.
ADR taşımacılık ile taşınacak olan ürünlerin miktarına göre ve gönderilecek olan mesafenin uzunluğuna göre günlük sevkiyatlar mümkündür. Günlük planlamalar donanımlı ekiplerimiz tarafından ivedilikle yapılır.