Trace Lojistik

Her Hafta Avrupa'ya Düzenli LTL ve FTL Hizmeti...

Dünyanın her yerine mevcut olan en iyi taşımacılık hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. İletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan yetenekli personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleşti! 

Depolama ve taşımacılık hizmetinde eksiksiz hizmet yelpazesi sunan Trace Lojistik Avrupa ve Türkiye’de kara yolu, deniz yolu, intermodal, minivan express ve diğer tüm taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Güçlü Filo

Filomuz en yeni günümüz teknolojisiyle donatılmış araçlardan oluşmaktadır.

Güvenli Sevkiyat

Yüklerinizi güvenle taşımak şirketimizin en öncelikleri arasında yer almaktadır.

Cem Güler
Kurucu Ortak
Yakından Tanıyın

Zamandan Tasarruf Sağlayan
Yeni Nesil Lojistik Şirketi!

Grup şirketlerin ve seçkin partnerlerin iş birliği ile oluşturduğu dünya çapındaki acente ağı ile birlikte, 7/24 ulaşılabilir ve butik hizmet anlayışıyla sizlere de katma değer sağlayacağımızı düşünmekteyiz.

Dünyanın her yerinde mevcut olan en iyi taşımacılık hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. İletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan yetenekli personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleşti! Trace Lojistik, entegre taşımacılık çözümleri aracılığıyla Avrupa’nın aranılan şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Uygun Fiyat, Güvenilir Taşımacılık

Uygun Fiyat, Güvenilir Taşımacılık

We Have Traces On The Ways

Avrupa'nın ve Balkanların Güvenilir ve Kaliteli Lojistik Şirketi

Her hafta düzenli Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Fransa, İspanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve İngiltere için karşılıklı LTL ve FTL hizmeti vermekteyiz.

Uygun
Fiyatlandırma

Hızlı ve Güvenilir
Teslimat

Depolama
Çözümleri

Kara yolu, deniz yolu, intermodal, minivan express ve diğer tüm taşımacılık alanlarında Avrupa ve Balkanlara hizmet vermekteyiz.