Özbekistan Taşımacılık

Özbekistan Taşımacılık

Orta Asya ülkesi Özbekistan’a Türkiye yük taşımacılığı gerçekleştirilebilir. Özellikle Özbekistan taşımacılık hizmetinin verilmesinde ülkenin tüm şehirleri ürünlerin teslim edilebilen yerleri olur. Türkiye ve Avrupa ülkelerinden yapılacak olan yük taşımacılığı Özbekistan’a Gürcistan ve Azerbaycan üzerinden yapılır. Bu anlamda aynı güzergâhlara yapılan taşımalar, işletmelere grupaj taşımacılık sayesinde dağıtım masrafı kısmında tasarruf sağlar. Özbekistan ve yakın çevrelerine yapılan yük taşımacılığı kara yolu ile yapılır. Hızlı teslimat çerçevesinde taşımacılık iki şoförle yapılırken sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirilir. Güzergahınız üzerinde gönderilecek ürünler grupaj taşımacılık sektöründe değerlendirilir. Böylelikle aynı istikamete gidecek ürünler toplanarak işletmelerin nakliye masrafları en aza indirgenir. Gürcistan, Azerbaycan, Özbekistan ile Kazakistan taşımacılık hizmetlerinde bu sayede yük taşıma masrafı en aza indirilen bölgeleri oluşturur. Özbekistan taşımacılık hizmeti alan şirketlerin ürünleri istenilen adreslerden alınırken aynı şekilde istenilen adreslere teslim edilir.

Özbekistan Parsiyel Taşımacılık

Avrupa ile Türkiye’den Özbekistan taşımacılık hizmeti alınmasında firmamız büyük bir marka değeridir. Bireysel eşyalarınız ile işletmenizin üretim faaliyetleri sonucu ortaya konulan ürünlerinin taşınması işletmeler için özellikle çok büyük bir önem taşır. Bir anlamda markanızın vizyonunu temsil eden Özbekistan komple işlemlerinin güvenli, ekonomik ve zamanında olması gerekir.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Yerel bir ticari işletme olmaktan çıkarak dünya markası olmak isteyen işletmelerin ihtiyacı küresel bir marka yaratmaktır. Bu anlamda üretime konu malların küresel ekonomide kendisine yer edinmesi gerekir. Bunun için en önemli husus ise yurt dışı ile yeni pazarlar elde edilmesidir. Bu pazarlar sonrası ise en önemli husus uluslararası taşımacılık dağıtım hizmetidir. Bu hizmet Özbekistan parsiyel taşımacılık olarak da verilebilir. Uluslararası taşımacılık alanında Türkiye üzerinden Avrupa, Avrupa’dan ise Türkiye ile Asya Bölgesindeki ülkelere lojistik hizmeti vermekteyiz. Bu sayede uluslararası dağıtım ile lojistik desteğinin sağlanması küresel pazara açılmak isteyen şirketler için büyük avantaj oluşturur.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Lojistik sektöründe uzun yıllar verilen hizmetler büyük deneyimler kazandırır. Bu anlamda Özbekistan nakliye hizmeti ile belirli riskler göz önüne alınarak süreç boyunca çözüme kavuşturulur. Özbekistan nakliye sektöründe dikkatle planlaması gereken tüm detaylar, gönderi henüz yola çıkmadan önce belirlenir. Özbekistan parsiyel taşımacılık, yük taşımacılığına ve zamanında teslimata engel olabilecek hava koşulları, hırsızlık ve yağma gibi risklerin irdelenmesi gerekir. Özbekistan komple planlamaları ve sevkiyatın sağlanmasında, yönetim ve kontrol için güvenilir lojistik operatörüne ihtiyacınız olacaktır. Bu aşamada Trace Lojistik olarak sizlerin ihtiyacı olan Özbekistan taşımacılık hizmeti ile nakliye zincirini sigorta kapsamında değerlendirerek güvenli bir taşıma sağlarız.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Özbekistan parsiyel taşımacılık ile birlikte daha hızlı ve güvenli bir sevkiyat yapılır. Özellikle ADR taşımacılık ile tehlikeli maddelerin taşınması dünya standartlarına ve mevzuatlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Planlama ve hazırlık aşaması sonrası uluslararası taşımacılık için gönderiler uygun şekilde yola çıkar.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa ile Türkiye’den Gürcistan’a gönderilen koli ve yük taşımacılığı yükün kapasitesi, özellikleri ve teslim adresine göre değişiklik gösterir. Ancak Türkiye’de transit olarak geçiş süresi yaklaşık 3 gündür.
Lojistik hizmetlerinin sağlanmasında paketlerin tasarımı, yüklenmesi, taşınması gibi tüm hususlarda olduğu gibi en güvenli haliyle yükün türüne göre depolama hizmeti verilir.
Yük taşımacılığında iş ortaklarımızın talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Belçika, İspanya gibi Avrupa ülkeleri kadar Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Özbekistan gibi Asya ülkelerine gönderiler gerçekleştirilir.
Yük taşımacılığına ihtiyaç duyulan konteyner, özel tasarım ürünler ile birlikte ADR taşımacılık gibi büyük tehlike arz eden malzemelerin taşınması hizmetleri firmamız tarafından verilir. Ayrıca Gürcistan komple hizmetleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.