Kazakistan Taşımacılık

Kazakistan Taşımacılık

Ticari iş ortaklarımızın talepleri ile ihracata konu olan ürünlerinizi Türkiye’nin her noktasından yüklenmesi ve Kazakistan taşımacılık ile istenilen noktaya tesliminin sağlanmasında önemli planlama firmamız tarafından yapılır. Yük taşımacılığı olarak bilinen Kazakistan parsiyel taşımacılık hizmeti de firmamız ile en iyi şekilde gerçekleştirilir. Özellikle Kazakistan bölgesinde aynı yöne gidecek olan ürünlerin toplanılması ile sağlanan grupaj taşımacılık, şirketlere önemli ekonomik tasarruflar sağlar. Kazakistan komple olarak da anlaşma yapılabileceği gibi çeşitli planlar ile de taşıma aşamasına geçilebilir. İstenilen sürelerde teslim edilmesi gereken ürünler ile haftalık ve belirli günlerde toplanan ürünlerin taşınması ve istenilen adreslere teslim edilmesi mümkün olur. Türkiye’den gönderilen yük taşımacılığı Gürcistan, Azerbaycan üzerinden Kazakistan’a ulaştırılır. Diğer bir yol ise Türkmenistan üzerinden Özbekistan ile Kazakistan’a doğrudur.

Kazakistan Parsiyel Taşımacılık

Özellikle yük taşımacılığı ile ulaşımın sürdürülebilirliğini sağlayabilmek için demir yolu taşımacılığı ayrıca önem verilen lojistik kollarından biridir. Kazakistan taşımacılık ile lojistik sektöründe demiryolu ekonomik, çevreci olduğu gibi esnek çözümler sunan özellikleri de vardır. Yükün güzergahında Azerbaycan taşımacılık hizmeti de gerçekleştirilebilir. Kamyonlar ile tren garlarına getirilen yükler buradan trene aktarılarak Kazakistan’a sevk edilir. Kazakistan nakliye işleminde trenle gelen navlun daha sonra tır ile teslimat adresine gönderilir. Kazakistan’dan Türkiye’ye trenle yapılan yük taşımacılığında ise süreç tam tersidir. Türkiye sınırlarına trenle gelen yükler karayolu ile nihai varış noktasına ulaştırılır. Böylelikle Kazakistan taşımacılık hizmeti ile birlikte markanız birçok Avrupa ülkesine ulaştırılabilir.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Ulusal sınırlar dışına gönderilen ürünlerde ticaret uyumluluğu, lojistik ve vergi konularında ihtiyaç duyulan uzmanlık sağlanması gerekir. Bu anlamda ihtiyacınız olan konulara hakim uzman firmamız, şirketiniz için uluslararası taşımacılık alanında olan riskleri ortadan kaldırır. Karmaşıklığı giderir ve maliyetlerinizi de azaltmaya yardımcı olur. Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde yapılan işlemler, tamamen gümrüklerle uyumlu olarak gerçekleşir.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Kazakistan parsiyel taşımacılık Türkiye ve Kazakistan arasındaki gönderilerinize lojistik imkanı sağlar. Bu aşamada hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken yükleriniz olacaktır. Büyük araçları doldurmayan yükler minivan taşımacılık ile sevk edilebilir. Küçük araçlar, minivan ile günü birlik çalışma sağlar. İki şoförlü olarak hareket eden bu araçlar hızlı taşıma kapsamında kısa bir süre içerisinde gönderim gerçekleştirir. Bu sayede hızlı, güvenli yapılan teslimatlar şirketinize güçlü çözüm ortağı sunar.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Kazakistan nakliye işlemleri ülkeler arası karşılıklı olarak gerçekleşebilir. Firma olarak iki ülke ve hatta aktarmalı gidildiği zamanlarda çoklu ülkeleri birbirine bağlarız. Aktarmalı olarak toplu ürünler gittiği lojistik süreç çok daha ekonomik olabilir. Bu durum yükü taşınan firmalar için masrafların azalması anlamına da gelir. Kazakistan parsiyel taşımacılık sektöründe alınan hizmet, karayolu taşımacılık ve denizyolu taşımacılık olarak birlikte yapılır. Bu durum maliyetleri de etkiler. Özellikle Kazakistan bölgesinden yapılan uluslararası taşımacılık, Azerbaycan üzerinden gerçekleşir. Avrupa bölgesinde Fransa taşımacılık sektörüne kadar uzanan yük taşımacılığı ile dünyayı birbirine bağlayan bir hizmet anlayışına sahibiz.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Kazakistan taşımacılık hizmetlerinin teslimat süresini taşınacak yükün özellikleri, kapasitesi ve taşıma yöntemi belirler. Kazakistan nakliye sürecini planladığımızda ortalama bir süre verebiliriz.
Kazakistan komple hizmetinin alınmasında Gürcistan ve Azerbaycan ile varış noktası olan Kazakistan kentlerinde depolama hizmeti verilebilir.
Uluslararası taşımacılık alanında çalışmalarda bulunan firmamız; yük taşımacılığında Asya bölgesinde Kazakistan başta olmak üzere, Gürcistan, Azerbaycan ve Özbekistan’a parsiyel taşımacılık yapar. Avrupa’da ise Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa ve İtalya gibi ülkelere gönderim sağlarız.
Ekonomik olması ile işletmelere tasarruf sağlayan grupaj taşımacılık ile belirlenen sınırlarda yük taşımacılığı ve ihracata konu olan tüm ürünlerin taşınması hizmetleri verilebilir.