İtalya Taşımacılık

İtalya Taşımacılık

Türkiye’den İtalya taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin adresi Trace Lojistik; bu bölgeye deniz yolu, demir yolu, kara yolu ve hava yolu ile yük taşımacılığı gerçekleştirir. Özellikle hızlı teslimat isteyenler için minivan taşımacılık iyi bir seçenek olur. Bununla birlikte hızlı teslimatın diğer bir yolu ise havayolu yöntemiyle yapılır. Hava yolu taşımacılığı, özellikle hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken yüklerin teslimi için kullanılan bir lojistik şeklidir. Kara yolu taşımacılığı ile desteklenen ve kapıdan kapıya teslimat sunan hava yolu taşımacılığı, tıbbi malzeme ve tehlikeli madde gibi ürünlerin taşınmasında hızlı çözümler sunar. Ayrıca ürünlerin havalimanına taşınmasında ve ürünlerin havalimanından teslimat adresine taşınmasında karayolu taşımacılığı kilit rol oynar. Bu anlamda da grupaj taşımacılık kendisini gösterir. İtalya nakliye hizmetlerinde ve Türkiye’de hava kargo taşımacılığı açısından her iki ülkenin de geniş ve teknolojik olarak gelişmiş havalimanı altyapısına sahip olması, yüklerin hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Böylelikle İtalya nakliye sektörü, gelişmiş haliyle ticari faaliyetlerin sürdürülmesinde önemli roller üstlenir.

Markanızı Dünya Çapında Taşıyoruz

Ticari markanın değerinin belirlenmesinde en önemli unsurlardan biri lojistik ile dağıtımdır. Özellikle son yıllarda teslimat süresi ile vatandaşların alım sebebi ağırlık basar. Bu anlamda İtalya komple ile zamanında teslim edilen ürünün değerini bilen deneyimli firma olarak yük gönderimi yapan iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına kısa vadede hızlı çözümler sunuyoruz. Bu sayede markanızı dünyaya taşırken aynı zamanda marka kalitenizi artıran unsurlarda yardımcı oluyoruz.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Trace Lojistik olarak Türkiye’den Avrupa’ya gönderilen ürünler ile uluslararası taşımacılık alanında yerel olarak tedarikçilerle olan iş ortaklığımız sayesinde ürünlerinizi sorunsuz olarak adresine teslim ediyoruz. Uluslararası taşımacılık ile pahalı bileşen stokları yükü ortadan kaldırılırken ürünlerin tesliminde meydana gelecek tüm hususları koordine ederek, planlamalarını yapıyoruz. İtalya nakliye konusunda yük taşımacılığına konu olan ürünlerin yasal mevzuatlara göre yapılması gerekir. Bu anlamda yılların vermiş olduğu deneyimler ile ürünlerin paketlenmesi, hazırlanması, barkodlanması gibi tüm hususlar ile vergisel sorunlarda uluslararası taşımacılık uzman kadromuzla sizlerin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunuyoruz.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

İrili ufaklı yüklerin taşınması ve size özel yük taşınılması en büyük masraf kalemini oluşturur. Özellikle yurt dışına gönderim yapılması halinde bu masraflar artış gösterir. Grupaj taşımacılık bu gibi durumlar için ticari işletmelerin en önemli dağıtım silahı olur. Ayrıca İtalya parsiyel taşımacılık olarak da bu taleplerinize en iyi şekilde yanıt vermeye çalışırız. Firmamız tarafından, ihtiyacınız olan ürünlerin gönderiminde aynı istikamet olması halinde farklı firmalardan ürünler toplanarak ulaşımı sağlanabilir. İtalya parsiyel taşımacılık alanında, birleştirilen yükler ile küçük çaplı işletmelerin ticari yüklerinin gönderilmesinde güçlü çözüm ortağı olurken işinize ve markanıza değer katmanızda yardımcı oluyoruz.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Grupaj taşımacılık hizmetlerinin sağlanmasında ve İtalya parsiyel taşımacılık sektöründe gönderici taleplerine yanıt veriyoruz. İhtiyaç duyulan yük taşımacılığı ile İtalya taşımacılık başta olmak üzere Dünya ülkelerini birbirine bağlıyoruz. Bu anlamda ihtiyacınız olan yükün istenilen adrese güvenli ve zamanında teslim edilmesi önemlidir. Bu önemin bilinci ile Türkiye İtalya ile İtalya Türkiye arasındaki tüm yük taşımacılığında etkin rollere sahibiz.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma yöntemine bağlı olarak İtalya komple sevkiyatların teslimat süresi değişiklik gösterir. Bu aşamada hızlı teslimatlar minivan taşımacılık ve ultra express taşımacılık ile birkaç günde yapılabilir.
İtalya taşımacılık hizmeti alacaklar için bölgede taşınan yükün özelliklerine göre depolama hizmeti iş ortaklarımız sayesinde verilebilir.
Türkiye’den İtalya taşımacılık hizmeti başta olmak üzere İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, İspanya gibi ülkeler ile Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan ve Gürcistan’a yük taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.
Uluslararası taşımacılık sektöründe, taşınacak yükün niteliklerine göre gruplandırılmış paletler, konteynerler, özel koşullar gerektiren ürünler, soğutulmuş ve ısıtılmış kontrollü yükler taşınabilir.