İspanya Taşımacılık

İspanya Taşımacılık

Avrupa ülkeleri arasında en yoğun taşıma ile İspanya nakliye ile kara yolu taşımacılığı olur. İspanya parsiyel taşımacılık ile birlikte deniz yolu taşımacılığı rotalarından biri olarak gösterilebilir. Ülke arasında ulaşım sadece kara yolu taşımacılık ile yapılır. Bu anlamda farklı alternatif güzergâhlar rotaya alınır. Bunlar içerisinde en ekonomik olanı demir yolu ve deniz yolu taşımacılığıdır. Özellikle ticari firmalar bütçelerine, navlun türüne ve teslimat süresine göre taşımacılıkta uygun yöntemi seçme yoluna giderler. Trace Lojistik olarak İspanya parsiyel taşımacılık gibi farklı türlerde hizmet vermekteyiz. Bu anlamda hızlı teslimatlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Markanızı Dünya Çapında Taşıyoruz

Taşıma yönteminde söz konusu taşınacakların kapasitesine bağlı olarak farklı İspanya taşımacılık hizmeti alınabilir. Bu aşamada özellikle yüklü miktarlarda ürün taşımacılığında denizyolu taşımacılık ön plana çıkar. Özellikle RO-RO olarak adlandırılan ulaşım modelinin devreye alınması ile bu modelin kullanımında artış görülür. Bu model, İspanya taşımacılık sektörüne de yansımıştır ve en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Deniz yolu için harekete geçmeden önce, ilk olarak kara yolu ile gönderi hareket eder. Bu anlamda kara yolu ile taşıma İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Mersin limanlarına yapılır. Buralarda taşınacak mallar römorklar aracılığıyla gemilere yüklenir. Sonrasında ise İtalya Trieste limanına ulaşır. Arkasından Avusturya üzerinden İspanya’ya ulaştırılır. İspanya taşımacılık sektörünün önde gelen iş ortaklarımız aynı zamanda sizlere uzun vadede garantili hizmet verir. İspanya parsiyel taşımacılık ile birlikte tüm gönderileriniz avantajlı fiyatlar ile alıcıya ulaşır.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Trace Lojistik olarak uluslararası taşımacılık alanında özellikle Avrupa ülkelerinde dağıtım merkezi yerel tedarikçiler ile her ürünü istenilen adrese teslim ediyoruz. Bu sayede büyük pahalı stokların dağıtılmasında masraf yükü ortadan kaldırıyoruz. Mevcut şartlarda ürün olmaması halinde tedarikçiler ile mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yük taşıma hizmeti verilebilir. Bu anlamda minivan taşımacılık ile kara yolu üzerinden İspanya komple hizmetleri sayesinde hızlı teslimatlar söz konusu olabilir. Uluslararası taşımacılık alanında acil gönderiler için ultra express taşımacılık tercih edilebilir.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

İspanya taşımacılık başta olmak üzere Avrupa ülkelerine gönderilen ihracat ürünlerinin taşınmasında markanıza güç katan unsur dağıtım ve yük taşımacılığıdır. Hızlı ve zamanında teslimat ile birlikte güvenilir ve sorunsuz yük taşımacılığı firmaların maliyetlerini azaltırken vermiş olduğu işlere de değer katar. Firmamız lojistik hizmetlerinde her zaman en iyiye ulaşmanıza olanak veren güçlü bir çözüm ortağı olur.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Ürünlerinizi dünyanın neresine isterseniz oraya taşıyoruz. Uluslararası taşımacılık hizmetinde müşteriden alınan yükler gemilerine yüklenerek Trieste limanına sevk edilir. Trieste limanına gelen yükler daha sonra trenlere aktarılarak İspanya nakliye süreci başlar. Trenden alınan yük tırlar aracılığıyla teslimat adresine ulaştırılır. Daha az yükler minivan taşımacılık ile adreslerine teslim edilir. İntermodal taşımacılık çevreye en duyarlı taşımacılık modellerinden biridir. Demir yolu ve kara yolu ile desteklenen deniz yolu taşımacılığına dayanan İntermodal, İspanya nakliye konusunda İspanya ile Türkiye arasındaki yük taşımacılığında kapıdan kapıya teslimat olanağı verirken aynı zamanda esneklik sağlar.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den gönderilen ihracat ürünleri ile yük taşımacılığı gönderi yüküne ve yöntemine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak hızlı teslimat ile minivan taşımacılık sayesinde ürünler üç gün gibi kısa sürede teslim edilebilir.
Yük taşımacılığına konu olan yükün özelliklerine bağlı olarak Avrupa ülkelerine gönderilen yüklerin depolanması iş ortaklarımız sayesinde sağlanır. Böylelikle İspanya komple hizmeti ile birlikte aynı zamanda depolama hizmeti alabilirsiniz.
Uluslararası taşımacılık alanında gelişmiş olan firmamız; Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Fransa, İspanya gibi ülkeler ile Asya kıtasında Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan ve Gürcistan’a gönderim yapar.
Lojistik hizmetine bağlı olarak bağlı konteynerler ile yasal mevzuatlara ve ülkelerin gümrük kurallarına uyan tüm yükler taşınabilir.