İngiltere Taşımacılık

İngiltere Taşımacılık

Avrupa bölgesindeki taşımacılık hizmetlerinde 25 yıllık büyük bir geçmişe sahip firmamız, özellikle İngiltere taşımacılık başta olmak üzere intermodal taşımacılık hizmeti verir. Yük taşımacılığında ihtiyacınız olan düşük maliyet, güvenli taşıma ve paketleme işlemlerinde gerekli planlama ve koordinasyon sizlerin başarınızı ve kalitesini artıran etkenler olur. Türkiye merkezli olarak yapılan ihracatlar ile İngiltere’nin tüm şehirlerine yük taşımacılığı gerçekleştirilebilir. Firmamız, İngiltere taşımacılık hizmeti intermodal taşımacılık ile kendisini gösterirken aynı zamanda uzun soluklu depolama, dağıtım ve adrese teslim İngiltere nakliye hizmetleri de verilir.

Markanızı Dünya Çapında Taşıyoruz

Uluslararası taşımacılık ve ihracata konu olan yüklerin taşınmasında gideceği adresler ile ülkelerin mevzuatları önemli olur. Bazı ürünlerin ülkelere girişi mümkün değildir. Bu sebeple gönderim yaparken bu hususlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olunması gerekir. Bununla birlikte İngiltere nakliye hizmetlerinde gönderilen yükün paketlenmesi, barkodlanması da önemli noktalar arasında yer alır. Böylelikle ihtiyacınız olan dağıtım hizmetini özellikle Avrupa başta olmak üzere dünya çapında taşıyor ve markanıza kalite ile güç katıyoruz.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Uluslararası taşımacılık alanında ihtiyacınız olan esnek depolama ve işleme ile sıcaklık, nem kontrolü gibi yeteri kadar alanda depolama seçenekleri sunarız. Özellikle fabrikalara taşınan tedarik ürünlerinin lojistik hizmetinin verilmesinde fabrika tarafından ihtiyaç duyulmasına kadar saklanabilmesi ve depolama hizmeti bulunur. Uluslararası taşımacılık söz konusu olduğunda bazı ürünlerin ülkelere girişinde yasal mevzuatlar gereği engeller olabilir. Bu anlamda taşınan yükün içeriği önem kazanır. Özellikle uluslararası taşımacılık yapılırken taşınan yüklerin kodlanması ve paketlenmesi ile yasal mevzuatlara uygun hale getirilmesi gereklidir. Böylelikle denetim, ayırma, toplama, paketleme, iade işlemleri, yeniden etiketlenme gibi İngiltere nakliye hizmetleri ile sınır ötesi e-ticaret dağıtımı firmamız tarafından desteklenir.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Ticari faaliyette bulunan kurumsal firmaların en önemli yardımcı desteği lojistiktir. Masraf olarak en büyük kalemi dağıtım oluşturur. Bu anlamda yük taşımacılığı ile dağıtımında uzman kadrolar ile deneyimli firmalar sizlerin kazancını artırırken masraflarınızı da düşürme çabasındadır. İngiltere parsiyel taşımacılık gibi özellikle aynı istikamete gidecek olan farklı firmaların ürünlerinin toplanarak götürülmesi ve dağıtımının yapılması ekonomik ve hızlı çözümler sağlar. Böylelikle hem dağıtım şirketleri hem göndericiler kazançlı olur. İngiltere taşımacılık hizmetleri ile toplu yük taşımacılığı en iyi şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Türkiye’den taşınan yüklerin İngiltere parsiyel taşımacılık ile bölgelerine teslimi bir süreç oluştur. Bu süreci planlamak, koordinesini sağlamak ve istenilen zaman diliminde taşınarak belirtilen adreslere gününde teslim etmek İngiltere komple hizmeti açısından da ticari açıdan da büyük önem taşır. Gönderici olan firmanın kalitesini artırmak da aynı zamanda pazar payını büyütür. Bu sayede Türkiye’den özellikle aynı istikamet olan İngiltere taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin gönderileri aynı anda toplanarak götürülebilir. İngiltere parsiyel taşımacılık ile bu işlem sağlanır. Üstelik aynı güzergah üzerinde İspanya taşımacılık bu kapsam içerisinde yer alır. Hatta hızlı teslimat olması açısından minivan taşımacılık bu anlamda kendisine yer bulur. Ayrıca ultra express taşımacılık hizmetleri de söz konusudur.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün taşımacılığında Türkiye’den gönderilen yüklerin adresi İngiltere olması halinde gönderi teslimatında geçen süre yükün özellikleri, kapasitesi ve gönderim yöntemine göre değişiklik gösterir.
Türkiye’de ve Avrupa’da olan iş ortaklarımız sayesinde yük taşımacılığına konu olan ürünlerinizin korunması ve depolanması için gerekli alanlara sahibiz. Bu bakımda İngiltere komple hizmeti sunmaktayız.
Lojistik ile ticari faaliyetlere konu olan ürünlerinizin taşınmasında Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan gibi Asya ülkeleri bulunur. Bunun yanında Avrupa’da İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, Hollanda ve Almanya’ya taşımacılık hizmetleri verilir.
Ticari olarak yapmış olduğunuz ithalat ve ihracata konu olan ürünlerin taşınmasında öncülük eden Trace Lojistik olarak irili ufaklı tüm ürünlerinize taşıma hizmetleri sunuyoruz.