Hollanda Taşımacılık

Hollanda Taşımacılık

Avrupa’nın birçok ülkesine sözleşmeli olarak özellikle küresel dağıtımınızı senkronize etmek, kolaylaştırmak için uluslararası ve yerel düzeyde sorunsuz bir şekilde lojistik hizmetleri veririz. Hollanda taşımacılık sektörü başta olmak üzere Türkiye’den yük taşımacılığı ve beraberinde Hollanda üzerinden Türkiye’ye yük taşıma hizmetleri verilir. Hollanda parsiyel taşımacılık da hizmetlerimiz arasında yer alır. Avrupa’nın merkezi olarak birçok ülkesinde depoları yöneten firmamızın stratejik olarak odak noktası Alanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Fransa ve İngiltere ile doğal olarak Türkiye’dir. Özellikle Türkiye’den ürün taşımacılığının adresi Hollanda’ya istenilen kent ve adrese teslimat hizmeti bulunur. Böylelikle işletmeniz daha çok pazar ile büyürken iş ortağınız olarak depolama, dağıtım hizmetleri gibi avantajlardan da faydalanır.

Hollanda Parsiyel Taşımacılık

Dünya çapında kaliteli ve tanınır bir marka olmak isteyen işletmelerin en önemli desteği iş ortaklarıdır. Bu anlamda ürünlerinizin taşınmasında en önemli hususların başında lojistik ile birlikte konunun uzmanı kadrolardan destek alınması gerekir. Böylelikle yerel satışlardan ziyade dünya pazarına açılmanızda gereken dağıtım işlemini depolama ile birlikte hızlı ve güvenli teslimatlar ile adreslerine kısa zaman içerisinde yapılır. Bu teslimatlar da Hollanda taşımacılık hizmeti başlıca sunulanlar arasında yer alır.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Tanınmış bir uluslararası taşımacılık şirketi, e-ticaret işletmelerinin dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar tüm müşterilere ulaşmalarını sağlar. Küresel bir lojistik çözüm ortağını görevlendirmenin birincil faydası budur. Ayrıca, uluslararası lojistik şirketlerinin uluslararası taşımacılık uzmanlarıyla ilişkileri vardır. Bu da e-ticaret işletmelerinin her zamankinden daha fazla taşıyıcı seçeneğine ve Hollanda nakliye varış noktasına erişmesine olanak tanır. Özellikle Avrupa pazarı ile büyümek isteyen ticaret firmaları ürünlerine pazar ararken bu ürünlerini teslim edebilmek için lojistik ve ürün taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyar. Bu aşamada Hollanda taşımacılık bölgesi olarak kara yolu taşımacılık ve deniz yolu taşımacılık gibi yöntemler ile ürünleriniz çok daha ekonomik ve az maliyetli olarak adreslerine ulaştırılır.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Ticari olarak faaliyet gösteren firmaların eksiklerinin giderilmesi, özellikle yurt dışına gönderilecek eşya taşımacılığında lojistik firmaları uluslararası taşımacılık alanında güçlü çözüm ortakları olarak işinize değer katar. Bu bilinçle yıllardır yapmış olduğumuz işimizi Hollanda nakliye alanında güvenli ve garantili bir şekilde gerçekleştirirken sizlerin güçlü destekçisi oluyoruz. Hollanda parsiyel taşımacılık hakkında ve yük taşımacılığı öncesi ihtiyaç duyulan bilgi ve sorularınıza danışmanlarımız ayrıca destek verir.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Hollanda parsiyel taşımacılık alanında ticari faaliyetlerinize konu olan ürünleri talepleriniz doğrultusunda adreslerine teslim ediyoruz. Teslimde süre kara yolu ve deniz yolu taşımacılık ile demir yoluna bağlı olarak gerçekleştirilirken bu aşamada en önemli hususlardan biri maliyetleri en aza indirmektir. Bu aşamada gönderilen yükün uluslararası taşımacılık kurallarına, ticarete ve gümrük yasalarına uygun olup olmadığı, vergisel sorumlulukları ve ticarete uyumluluğu önemlidir. Hollanda komple gönderileriniz için ihtiyaç duyulan uzmanlık firmamız ile sağlanır. Böylelikle sorunsuz bir ticaret ile ithalat ve ihracatlar Hollanda taşımacılık hizmeti dâhilinde yapılabilir.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Yük taşımacılığının adresi Hollanda ve devamında Türkiye olması halinde taşımaya konu olan yükün taşınma yöntemi, kapasitesi ve içeriği kaç günde teslim olacağını belirlemede yardımcı olur. Net süre için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Hollanda komple lojistik hizmetlerimiz ile şirketinizin önemli bir aşamasını teşkil eden yük taşımacılığına konu olan ürün ve malzemelerin sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlayan iş ortaklarımız bulunmaktadır.
Bulunduğunuz bölgeden gönderinin yapılıp geri alınmasını sağladığımız başlıca ülkeler Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere ile Asya’da Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan ve Gürcistan’dır.
Trace Lojistik olarak özellikle Avrupa ve Türkiye’de tanınmış bir şirketiz. Bu anlamda e-ticaret başta olmak üzere Avrupa’nın birçok kenti ve Asya’ya yük taşımacılığını yapıyoruz.