Gürcistan Taşımacılık

Gürcistan Taşımacılık

Karadeniz ile Türkiye sınırında yer alan Gürcistan taşımacılık hizmetlerinde transit olarak geçişler kadar bu ülkeden Avrupa ülkelerine yük taşımacılığı da yapılır. Karşılıklı olarak Gürcistan parsiyel taşımacılığın planlamasında firmamız, ayrıca parça taşıma hizmetleri de verir. Lojistik ile yük taşımacılığı özellikle uluslararası arenada yapılanlar için büyük önem taşır. Yükün taşınacağı ülke mevzuatı bazı ürünlerin girişini engelleyebilir. Bu anlamda ürünlerin paketlenmesi ve taşınması kadar planlaması ve teslimatı da ayrıca önemlidir. Gürcistan taşımacılık hizmeti alınmasında ürünün gönderildiği ülke ile gideceği adresteki mevzuatlara uygun olarak verilecek destek eşliğinde ürünleriniz zamanında, hızlı ve güvenli bir şekilde alıcı tarafa teslim edilir.

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Markaların dünya çapında gelişmesi, büyümesi ve büyük bir marka haline gelmesinde önemli hususlardan biri yük taşıması ile garantili ve güvenli teslimatlardır. Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde, ürünlerin Avrupa ülkeleri ile birlikte diğer alanlara taşınmasında adrese teslim olarak planlamalar yapılır. Gürcistan nakliye hizmetlerinde paketleme de önemlidir. Gürcistan komple çalışmalarının tümünde kırılgan ürünlerin paketlenmesi ve taşınmasına yönelik dikkatli çalışmalar yapılır.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Gürcistan parsiyel taşımacılık, yani yük taşımacılığında uluslararası mevzuatlar ve gümrüklerde girişi yasaklanmış ürünler konusunda detaylı rapor bulunur. Avrupa’da birçok ülkeye dağıtım ile lojistik desteği veren firmamız, Gürcistan nakliye konusunda da gereken yasal prosedürlerde ihtiyaç oluşabilecek her türlü belge ve detayda gönderici tarafı bilgilendirir. Lojistik zinciri için koordinasyon, bir şirketin bir ürünü ithal etmek veya ihraç etmek için planlar geliştirdiği andan itibaren başlamalıdır. Bunun nedeni, konteynerlerin veya paketlerin tasarımından satış sözleşmesinde kararlaştırılacak teslimat koşullarına kadar her şeyi etkilemesidir. Uluslararası taşımacılık operasyonlarının doğasında bulunan maliyetlere ek olarak dikkate alınması gereken malların doğası ve özellikleri ile ana unsurlar şunları içerir:

  • Kargo birimi
  • Taşıma yöntemi
  • Taşıma süreci
  • Mevzuat ve standartlar
  • Uluslararası satış sözleşmesinde lojistik unsurları
Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Uluslararası taşımacılık sektöründe hızlı dağıtım ve teslimat, firmaların kalitesini artırır. Bu kalite ile daha çok büyüyen işletmeler özellikle alıcıların ne kadar sabırsız davrandıklarını iyi bilirler. Bu sebeple adımlarını hızlı teslimata göre atmaya çalışırlar. Bu aşamada firmamız, uluslararası taşımacılık için güçlü çözüm ortağınız olarak işinize, işletmenize ve ürünlerinize değer katar. Yük taşımacılığında lider konumuna gelmemizin en büyük sebeplerinden biri iş ortaklarımıza sunduğumuz hızlı çözüm yollarıdır. Avrupa’dan Gürcistan taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Belçika taşımacılık hizmetinde uzun bir mesafede yük taşımacılıklarında güçlü çözümlerin adresi olan firmamız, taleplerinize uygun planlama yapar.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Gürcistan parsiyel taşımacılık sektöründe önemli bir yer edinen firmamız, gönderilen ürünlerin Avrupa ülkelerine ulaşımında önemli bir aşamayı oluşturur. Uluslararası taşımacılık alanında taleplere yerinde ve doğru yanıt vermek lojistik sektöründe önemli bir noktadır. Tüm dikkatimizle gönderi sahibi işletmelerin dünya ile bağlantısını Trace Lojistik ile oluşturuyoruz.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa ile Türkiye’den Gürcistan’a gönderilen koli ve yük taşımacılığı yükün kapasitesi, özellikleri ve teslim adresine göre değişiklik gösterir. Ancak Türkiye’de transit olarak geçiş süresi yaklaşık 3 gündür.
Lojistik hizmetlerinin sağlanmasında paketlerin tasarımı, yüklenmesi, taşınması gibi tüm hususlarda olduğu gibi en güvenli haliyle yükün türüne göre depolama hizmeti verilir.
Yük taşımacılığında iş ortaklarımızın talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Belçika, İspanya gibi Avrupa ülkeleri kadar Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Özbekistan gibi Asya ülkelerine gönderiler gerçekleştirilir.
Yük taşımacılığına ihtiyaç duyulan konteyner, özel tasarım ürünler ile birlikte ADR taşımacılık gibi büyük tehlike arz eden malzemelerin taşınması hizmetleri firmamız tarafından verilir. Ayrıca Gürcistan komple hizmetleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.