Grupaj Taşımacılık

Grupaj Taşımacılık

Ağır nakliyatların sevkiyatında kullanılan bir diğer yöntem olan grupaj taşımacılık, aynı yol üzerinde bulunan yüklerin çeşitli araçlarla parça şeklinde yapılan taşımacılığına verilen addır. Grupaj taşımacılığında asıl amaç aynı güzergâh üzerinde bulunan ürünlerin miktarı taşındığı aracı doldurmasa bile aynı araca yükleyerek sevkiyat maliyetlerini minimize etmektir. Firmamızın sizlere sunduğu parça taşıma, diğer bir adıyla parsiyel taşımacılık hizmetleri ile ürünlerinizi en kısa sürede varacağı yere ulaştırma imkânı bulursunuz. Lojistik donanımı ve teknolojik yenilikleriyle firmamız size nitelikli, hızlı ve şeffaf bir deneyim yaşatır. Avrupa’nın birçok ülkesine hizmet verirken Gürcistan taşımacılık kısmında da talepleri karşılarız. Bunun yanı sıra Kazakistan taşımacılık deneyimleri ile firmamızın tecrübeli kadrosundan yararlanabilirsiniz. Anlık iletişim olanakları ile vakit kaybetmeden ürünleriniz için farklı fiyatları alabilir, size sunulan eşsiz hizmetin olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Grupaj Taşımacılık Avantajları

Ürünlerin yük miktarları arttıkça sevkiyat daha kolay hale gelir ve maliyetler düşürülür. Grupaj taşımacılığında ilk teslim edilecek yükler en sona yüklenir ve zamandan tasarruf ederken aynı zamanda ürünlerinizin de oluşabilecek zararlardan etkilenmesi önlenebilir. Kara yolu, hava yolu, deniz yolu ve demiryolu ile yükleriniz güvenle bu yöntemle ulaştırılabilir. Parsiyel taşımacılığın getirdiği bu avantajlar firmamızın kendine has avantajları ile birleşerek sizlere güvenli ve ekonomik fırsatlar sunar. Uluslararası grupaj taşımacılığının bir numaralı adresi olan firmamız, bu sevkiyat yönteminin tüm olanaklarını kullanarak sizlere kaliteli ve güven veren taşımacılık deneyimleri yaşatır.

Grupaj Taşımacılıkta Optimum Süre

Lojistik şirketlerinin ulus içi ve uluslararası taşımacılıkta önem verdiği ilk konu, sevkiyatı yapılan ürünlerin en kısa sürelerde ulaşmasını sağlamaktır. Optimum sürelerde güvenli ve hızlı bir şekilde nakliye operasyonları gerçekleştirme olanağı sunan bu taşımacılık, uluslararası alanda en çok tercih edilen yöntemlerdendir.

Fark Yaratan, Hızlı, Güvenli

Geniş ağı ve teknoloji harikası kontrol panelleri ile firmamız, alanında fark yaratan ve her türlü sevkiyat taleplerinizi minimum sürelerde karşılayan bir yapıdadır. Verdiği hizmetler ile hızlı ve güvenli taşımacılığın adresi olan şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutar. Güvenli, hızlı ve fark yaratan çözümlere her zaman bizimle ulaşırsınız.

Grupaj Taşımacılık

Yükünüz Bizimle Daha Güvende

Nakliye operasyonlarının en büyük sorunlarından birisi, taşınan ürünlerin doldurulup boşaltılması esnasında oluşabilecek zararlardır. Grupaj Taşımacılığın en önemli özelliklerinden birisi de ürünlerin görebileceği zararları engellemektir. 25 yılı aşkın tecrübesiyle firmamız, lojistik alanında entegre çözümler sunarak ürünlerinizin en güvenli şekilde teslimatını gerçekleştirir.

Esnek Ağırlık Seçenekleri

Grupaj taşımacılıkta ağırlık hesaplamaları metreküp, ağırlık ve lademetre ile yapılır. Ağırlık ölçütleri olabildiğince özenle düzenlenir. Firmamız, ürünlerin sevkiyatının gerçekleştirilebilmesi için esnek ağırlık opsiyonları ile siz değerli müşterilerine daha rahat bir hizmet alma olanağı sağlar.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye işlemlerinin en uygun seçeneklerle yapılabilmesi birden fazla yöntem bulunmaktadır. Sevkiyat yapılacak malların gideceği bölge, ürünün çeşidi gibi etmenler, hangi taşımacılığın size uygun olduğunu anlamamızda yardımcı olur. Çeşitli taşımacılık yöntemlerinden en uygununu sizin adınıza belirlemek için uzman kadromuzla geniş bir iletişim ağı sağlayarak hizmet vermekteyiz.
Farklı ürünler için çeşitli taşıma süreleri bulunmaktadır. Grupaj taşımacılık ta süreler, sevkiyat süresince yapılacak aktarım durumlarına ve sevkiyatın yapılacak bölgenin mesafesine göre farklılık gösterebilir.
Ülkelerin giriş çıkış prosedürleri farklı olabildiği için ağırlık miktarları da değişebilir. Sevkiyatın gerçekleştirileceği ülkeye göre düzenlemeler yapılarak maksimum seviyelerde ürünlerinizin nakliye operasyonları gerçekleştirilir.
Parsiyel taşımacılığın özellikleri bağlamında günlük sevkiyatlar yapılabilir. Günlük yapılacak olan sevkiyatlar deneyimli ekiplerimiz tarafından özenle düzenlenir.