Fransa Taşımacılık

Fransa Taşımacılık

Trace Lojistik olarak iş ortağımız konumundaki tüm işletmelerden gelen talepleri yerinde değerlendirerek yapılan planlana neticesinde lojistik hizmeti veriyoruz. Bu aşamada en önemli hususlar; iyi hizmet, güvenli taşıma ve hızlı teslimat olur. Böylelikle Avrupa ile Fransa taşımacılık ihtiyacı en hassas haliyle karşılanır. Fransa sınırları içerisine teslim edilmesi gereken en önemli taşımacılık yönteminde ultra express taşımacılık ön plana çıkar. Fransa ve sınırlarına yapılan Fransa parsiyel taşımacılık kadar Fransa’dan Avrupa ve Türkiye ile Gürcistan ve Azerbaycan bölgesine taşımalar gerçekleştirilir. Fransa parsiyel taşımacılık alanında özellikle zamanında ve hızlı teslimatın yanında güvenli taşıma hususları önem kazanır. Taşınacak yükün kapasitesine bağlı olarak farklı işletmelerin ürünleri toplanırken böylelikle hızlı taşımacılık ile daha ekonomik Fransa nakliye hizmeti verilebilir. Bu anlamda planlama önem kazanır.

Fransa Parsiyel Taşımacılık

Fransa parsiyel taşımacılık ile kendisine önemli bir marka değeri edinen firmamız, aynı lokasyona gitmesi gereken ürünleri birden fazla göndericiden toplamaktadır. Böylelikle gönderiler çok daha uygun fiyatlar ile yapılabilir. Bu aşamada planlama ve organizasyon önemlidir. Bu planlamayı doğru şekilde yapıyor olmamız hem bizlerin büyümesine hem müşterilerimizin markasını dünya çapında taşımamız anlamına gelir. Fransa taşımacılık bunlardan biridir. Ayrıca ülkeye yönelik intermodal taşımacılık da sık tercih edilen yöntemlerdendir.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Özellikle uluslararası taşımacılık, büyük bir önem ve özen ister. Bu aşamada yurt dışına çıkarılan taşınacak malların paketlenmesi ve sınıflandırması önemli olur. Uluslararası taşımacılık alanında standart bir sınıflandırma sistemi bulunur. Fransa taşımacılık için de aynı hususlar geçerlidir. Ancak ürünlerin ayırt edilebilmesi için kodlamalar bulunur. Bu kodlamalar ile bazı ülkeler belli ürünlerin ithalatını yasaklamasından dolayı ülke sınırlarından geçip geçmeyeceğini bilmek gerekir. Bu aşamada uluslararası taşımacılık lojistiği sizlere sağlanan hizmetlerden biridir. Bununla birlikte Fransa nakliye alanında gönderim yapılan yere göre paketleme önemli hususlardan biri olur. Ambalaj, özellikle ürünün boyutu ve ağırlığına göre değişir. Bu sayede doğru bilgilerin girilmesi bununla birlikte kırılgan ürünlerin güvenliği önemli olan noktalar arasındadır. Uluslararası taşımacılık ve lojistik için ihtiyacınız olan dağıtım hizmetlerinde destek veriyoruz.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

İşletmenize devasa bir değer katmanın yolu lojistik hizmetlerini en iyi şekilde almaktan geçer. Özellikle ürünlerinin istenilen adreslere tam ve zamanında güvenli teslim edilmesi gerekir. Bu anlamda Fransa komple işlemlerinizde güçlü çözüm ortağınız olarak ürünlerinizi zamanında teslim etmenin mutluluğu bizlerin her geçen gün büyümesine yardımcı olur.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Özellikle ürün satışlarında marka değerinizi artırmanın ilk yolu, insanların parasını ödemeye hazır oldukları hizmetler ile bunları sunma hızınızı artırmak olur. Karşılığı verilen tüm hizmetler için Trace Lojistik olarak taşıma hizmetlerinde dünyayı birbirine bağlıyoruz. Bu anlamda başarının sırrı mal tesliminde alıcıların sabırsız olduklarını bilmemizden geçer. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile çalışan firmamız, Fransa komple hizmetlerinde yüksek düzeyde kalite sunar.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat sürelerinde en önemli husus yapılan planlama ve gönderime konu olan eşyanın kapasitesi ve taşıma yöntemidir. Fransa nakliye hizmeti için teslimattaki mesafe ile süre belirlenir.
Taşıma ile lojistik sektöründe mutlaka olması gereken hususlardan biri depolamadır. Bu anlamda ihtiyacınız olan tüm depolama hizmeti güvenli bir şekilde verilir.
Merkezi olarak Türkiye üzerinden yapılan taşımalar Fransa taşımacılık olmak üzere Avrupa ülkeleri olan İtalya, İspanya, Almanya, Belçika, Hollanda ile Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Özbekistan’a yapılır.
Lojistik ile taşıma hizmetinin verilmesinde ihtiyaç olan ADR taşımacılık gibi güvenlik isteyen taşıma yanında karayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılık hizmeti veriyoruz.