Belçika Taşımacılık

Belçika Taşımacılık

Taşımacılık sektörü ile Avrupa ve Türkiye arasında lojistik hizmeti veren Trace Lojistik’in misyonu iş akışlarınızı etkileyen teslimatlarınızı planlanan programa göre güvenli bir şekilde teslim etmektir. Bu anlamda Belçika taşımacılık ile birlikte Avrupa ülkelerine gönderimlerinize hızlı çözümler sunmak için çalışırız. Belçika parsiyel taşımacılık söz konusu olduğunda ülke sınırları içerisine yapılması gereken lojistik desteğinin en önemli parçaları taşınacak yükün özellikleridir. Bu anlamda kapasiteye bağlı olarak taşıma karayolu, denizyolu ve demiryolu ile gerçekleştirilebilir. Bu aşamada en önemli hususlardan biri ADR taşımacılık ile güvenli bir nakliye işidir. Uluslararası taşımacılık mevzuatlara uygun olarak güvenli taşıma gerektiren ADR taşımacılığın öncülüğünü yapan firmamız, aynı zamanda depolama hizmeti de verir.

Markanızı Dünya Çapında Taşıyoruz

İş akışı ile Belçika parsiyel taşımacılık gibi lojistik hizmetlerinin işletmeniz için ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisindeyiz. Bu bilinçle sizlerin ihtiyaçlarına çözüm yolu bulurken aynı zamanda daha az yükü bulunan firmaların yüklerini birleştirerek hızlı teslimatın yanında daha ekonomik çözümler sunabiliyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyacına göre şekillenen lojistik paketleri planlanan yöntemlerle uygun hale getirilir. Bu anlamda Belçika taşımacılık ile ön plana çıkan deniz yolu taşımacılık, ihtiyacınız olan Belçika nakliye işlemlerinde etkili olur. Dünya çapında taşıma hizmeti yapan firmamız, bu işlem ile birlikte göndericilerinin markalarını da dünya taşına taşır.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Diğer tüm iş yönlerinde olduğu gibi uluslararası taşımacılık stratejilerine işletme olarak ihtiyacınız bulunur. Siparişlerin küresel olarak gönderilmesi yalnızca karmaşık değil, aynı zamanda maliyetli ve zaman alıcıdır. Ancak işletmeler, sağlam bir lojistik ve yerine getirme altyapısı ile küresel pazarların eşiğini kolayca geçebilirler. Uluslararası taşımacılık süreci, küresel bir tedarik zinciri ağı aracılığıyla bitmiş ürünlerin nakliyesini ve yerine getirilmesini içerir. Ayrıca, malların dünya çapındaki son kullanıcılara verimli bir şekilde ulaştırılması için uluslararası taşımacılık nakliye ve dağıtımından oluşur. Firmamız, dağıtımın bu aşamasında başrol konumunda yer alır. Uluslararası bir ticaret tedarik zinciri oluşturmak, özellikle doğrudan müşterilere markalar için çeşitli karmaşıklıkları beraberinde getirir. Lojistik sorunları nedeniyle birçok firma uluslararası arenada satış gerçekleştiremeyebilir. Bu aşamada markanızın uluslararası pazara girmesi için gerekli Belçika nakliye hizmeti firmamız tarafından en uygun şekilde verilir.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Dağıtımın sizler ve işletmeniz için ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde hareket ediyoruz. Bu anlamda yerel bölgenizdeki tek bir depodan envanter depoluyor ve siparişleri gönderiyorsanız, uluslararası bir siparişi denizaşırı ülkelere göndermenin size ne kadara mal olacağını hesaplamanız gerekecektir. Durumun üstesinden gelmek için çeşitli seçenekler mevcuttur. Uluslararası siparişleri kendi ülkenizden gönderebilirsiniz. Ancak, yurtdışına gönderilmeden önce sınıra ulaşmak için nakliye maliyetlerini azaltabilecek bir depolama konumuna ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda sizlerin ihtiyaçlarına güçlü çözüm ortağı oluyoruz.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz

Bütçenize ve teslimat zaman çizelgelerinize bağlı olarak hava, deniz veya karayolu için Belçika nakliye seçenekleri, paket veya kargo nakliyesi gibi birçok ulaşım yöntemimiz vardır. Belçika parsiyel taşımacılık gibi ihtiyaçlarınızda, ürünleriniz için hangisinin en uygun olduğunu belirlemenizde de yardımcı oluruz. Çoğu nakliye modu, özellikle sınır ötesi nakliye ile uğraşırken uluslararası bir varış noktasına bir siparişin teslim edilmesini içerir. Böylelikle firmamız, Belçika taşımacılık ile dünyayı birbirine bağlayan bir özelliğe sahiptir.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye ana merkez olarak Azerbaycan, Gürcistan üzerinden yapılacak taşıma hizmetini Belçika komple olarak değerlendirebilirsiniz. Belçika’ya gidişi, karayolu ile Bulgaristan üzerinden ve İtalya ile Trieste Limanından RO-RO gemileri ile gerçekleştirebiliriz. Bu anlamda da teslimat şekline bağlı olarak süreler değişiklik gösterir.
Lojistik hizmetlerinin sağlanmasında en önemli hususlardan olan depolama, iş ortaklarımız ile sağlanır. Bu aşamada ADR taşımacılık hizmeti için güvenli depolama alanlarına da sahibiz.
Belçika taşımacılık başta olmak üzere uluslararası lojistik desteği Almanya, Hollanda, Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbaycan, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya’ya yapılır.
Belçika komple lojistik hizmetine konu olabilecek soğuk ve sıcak gıda, özel koşullar gerektiren kargolar, konteynerler, genel kargo hizmetleri ve ADR taşımacılık hizmeti gibi farklı ve çeşitli hizmetler sunarız.