ADR Taşımacılık

Almanya Taşımacılık

Kuruluşu ile kısa sürede lojistik ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler sunan firmamız her geçen gün artan iş ortakları ile büyümeye devam etmektedir. 25 yıllık deneyim ile birlikte Almanya taşımacılık başta olmak üzere Balkan ülkeleri ile Avrupa’ya kara yolu taşımacılık, minivan taşımacılık gibi farklı yöntemler ile lojistik hizmeti vermekteyiz.

Almanya Parsiyel Taşımacılık

İş ortaklarımızın Almanya nakliye ihtiyaçlarını güvenli ve garantili olarak dünya çapında taşıma olanaklarına sahip olan firmamız, böylelikle Avrupa’nın en çok tercih edilen lojistik şirketleri arasında yer alır. Özellikle iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda Almanya nakliye konusunda uygun fiyatlandırma, hızlı ve güvenilir teslimat ve depolama hizmeti sağlarız. Avrupa’daki tüm ülkelere uluslararası lojistik hizmeti veren bir entegre taşımacılık olanaklarına sahibiz. Böylelikle Almanya taşımacılık hızlı teslimat seçenekleri ile taşınacak yükün kapasitesine bağlı olarak minivan taşımacılık ile çok daha hızlı olur.

Uluslararası Dağıtım Lojistik Desteği

Asya ile Avrupa arasında büyük bir köprü vazifesi gören Türkiye’nin özellikle Avrupa’ya olan lojistik desteği ticari çarkların dönmesinde önemli roller üstlenir. Stratejik olarak taşıma en önemli hususlardan biridir. Almanya taşımacılık başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerine de uluslararası taşımacılık ile adrese teslim gönderiler yola çıkar. Lojistik yönetimi, uluslararası taşımacılık söz konusu olduğunda, pazarlarda talebi karşılamak için kilit bir faktördür. Küreselleşen bir ortamda rekabet eden sadece ürünler değildir. Aynı zamanda, lojistik zincirleri de rekabet sürecinde olur. Bu zincirler, her ürün için mümkün olan en yüksek verimliliği ve mümkün olan en düşük maliyeti üretmek için işbirliği yaparlar. Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde aynı tedarik zincirinde yer alan şirketler arasındaki işbirliği, örneğin yalın üretim gibi lojistik optimizasyon sistemleri uygulayarak çapraz ticaret operasyonlarının kullanımı yoluyla kaynakları optimize etmeye, stok ihtiyacını en aza indirmeye ve tedarik sürelerini azaltmaya da yardımcı olur.

Minivan Taşımacılık

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın

Lojistik dünya çapında işletmelerin önem verdiği en önemli hususların başında gelir. Bu aşamada taşımayı en uygun ve ekonomik hale getirmenin yanında güçlü çözüm ortakları ile yapılan anlaşmalar neticesinde çok daha hızlı ve kesintisiz bir süreç yönetimi sağlanır. Bu kesintisiz hizmet işinize de ekstra değer katar. Almanya komple hizmetlerimiz ile her zaman en iyi süreç yönetimi için çalışmalar yaparız.

Dünyayı Birbirine Bağlıyoruz.

Türkiye Asya ile Avrupa arasındaki en önemli geçiş noktasıdır. Bu anlamda Almanya parsiyel taşımacılık ile lojistik hizmetlerinde kullanılan yöntemler önem kazanır. Almanya parsiyel taşımacılık, kara yolu taşımacılık ve minivan taşımacılık sayesinde kesintisiz ve hızlı lojistik hizmeti vermeye devam ederiz. Küresel ekonomi açısından bakıldığında Dünyayı birbirine bağlıyoruz.

7/24 İletişim Desteği

Güvenli Taşıma Hizmeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Güçlü Filo

Sıkça Sorulan Sorular

Normal standartlarda kargolarınız 1-2 gün içerisinde Almanya’ya ulaşabilir. Ancak lojistik ile taşınacak yükün kapasitesi ve özellikleri ile teslimat adresi, bu durumu değiştirebilir. Hatta taşıma yöntemi Almanya nakliye teslim süresini de belirler.
Taşıma hizmetinde depolama en önemli hususlardan biridir. Bu aşamada ihtiyaç duyulan depolama hizmeti depolanacak ürünün çeşidine göre verilebilir. Almanya komple hizmetlerimizde iş ortaklarımızla birlikte hareket ederken ürünlerinizi depolayabiliyoruz.
Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde gönderici ile alıcı arasında köprü oluyoruz. Almanya taşımacılık başta olmak üzere Hollanda, Belçika, İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere, Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan ve Kazakistan gönderi yaptığımız başlıca ülkeler arasındadır.
Taşımaya konu olan konteyner taşımacılığı, petrol ve tanker nakliyeleri, soğutulmuş ve dondurulmuş ürünler ile taşınmasında tehlike arz eden malzemelerin taşınması gerekli ADR Sözleşmeleri uyarınca yapılabilir. Bu aşamada minivan taşımacılık ve Almanya parsiyel taşımacılık ile birlikte iş ortaklarımıza hızlı ve kesintisiz çözümler sunarız.